خرید از Shutterstock

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

خرید تصویر از Shutterstock

شاتر استوک یکی از بزرگترین سایت های ارائه دهنده تصاویر گرافیکی  به همراه انتخاب موضوع ودسته بندی بسیار باکیفیت در دنیا می باشد.

تصاویر استوک چیست ؟

برای طراحی گرافیکی بنر ها نیاز به تصاویر خام داریم. بسیاری از بروشور ها و کاتالوگ ها نیازمند تصاویر با کیفیتی به نام استوک یا با رزولوشن بالا هست. این تصاویر را می توان بدون افت کیفیت در صنعت چاپ و تبلیغات استفاده نمود.

ویژگی های خرید قانونی از سایت Shutterstock:

  • کیفیت بالای تصاویر
  • انتخاب از بین میلیون ها تصویر
  • انتخاب کیفیت مورد نظر

 

دستورالعمل های خرید از Shutterstock:

  • هنگام خرید از وب سایت کد کنیون ، مبلغ 2 دلار به عنوان Handling Fee (سود سایت CodeCanyon) به مبلغ محصول اضافه خواهد شد.
  • در صورت انجام خرید از طریق اکانت شما، پس از ورود به حساب کاربری شما، یک ایمیل حاوی کد تایید برای شما ارسال خواهد شد. جهت انجام هرچه سریعتر خرید، می بایست همواره در دسترس باشید و این کد را بلافاصله برای همکاران ما ارسال نمایید.
  • هنگام خرید و پرداخت مبلغ، نهایت دقت را در ثبت اطلاعات و درخواست خود داشته باشید. پس از آغاز روند سفارش، امکان لغو و یا عودت وجه وجود نخواهد داشت.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.